Clan ex3m

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

This is the forum of Woojs' Clan ex3m, the mapcreator of our all beloved game Horde vs Alliance


4 posters

    Nowe combo artefaktów

    avatar
    CaaCaa


    Posts : 7
    Join date : 2011-09-12

    Nowe combo artefaktów Empty Nowe combo artefaktów

    Post  CaaCaa Mon Sep 12, 2011 7:56 am

    Mam taką propozycję, dragon o tym pisał już w 1 poście, żeby jakoś łączyć itemy, aby zostawalo więcej miejsca w eq na inne przedmioty. Już nie raz zdarzyło mi się tak, że miałem najlepsze 6 itemów i w brud kasy, a jak wiemy księgi to ostateczność. Tak więc można by zrobić tak, aby złożyć jeszcze lepsze COMBO ARTEFAKTY, dla przykładu:
    arm of god wooj + arm of god wooj + specjalny scroll (np scroll arm of zeus) = arm of zeus.
    Normalnie arm of god wooj daje tam 150 inta 100 ataku i 200% speed atack, a więc arm of zeus mógłby dawać 400 inta 100 ataku i 300% attack speed... co najważniejsze podobne proporcje, a zajmuje tylko 1 slot w eq...
    Tak samo można zrobić z crownem czy boots of goods, ja dałem tylko przykład. DOdać nowy shop np "MEGA COMBO ARTIFACTS" i tam te scrolle ;D
    dragonfire1511
    dragonfire1511
    Admin
    Admin


    Posts : 33
    Join date : 2011-09-06

    Nowe combo artefaktów Empty Re: Nowe combo artefaktów

    Post  dragonfire1511 Mon Sep 12, 2011 8:51 am

    please try to post in english..
    WooJ
    WooJ


    Posts : 11
    Join date : 2011-09-09
    Age : 40
    Location : Galway

    Nowe combo artefaktów Empty Re: Nowe combo artefaktów

    Post  WooJ Mon Sep 12, 2011 11:20 am

    Pomysl juz powtarzany w innym poscie...
    Jednego czego nie rozumiem to jak moze byc ze God of Zeus bedzie lepszym przedmiotem niz God of WooJ... hehe zart oczywiscie...
    avatar
    CaaCaa


    Posts : 7
    Join date : 2011-09-12

    Nowe combo artefaktów Empty Re: Nowe combo artefaktów

    Post  CaaCaa Mon Sep 12, 2011 8:51 pm

    hehe Very Happy Nie no po prostu chcialem rozjasnic moja wizje, aby np laczyc wlanie 2 itemy w 1 o innych wartosciach (lepszych) a zajmuje mniej miejsca ;D
    avatar
    Franul


    Posts : 10
    Join date : 2011-09-09

    Nowe combo artefaktów Empty Re: Nowe combo artefaktów

    Post  Franul Thu Oct 13, 2011 11:15 pm

    Ten sklep z scrollami do super itemkow powinien byc na srodku mapy zeby jakby ktos chcial cos kupic to moznaby go zabic. Z reszta mysle nie powiny sie laczyc arm+arm tylko powiedzmy arm+crown crown+boots lub arm+crown+boots lub cos w tym rocdzaju. Mozna by jeszcze zrobic itemka, taki ostateczny crown, arm, boots, hammer of bash, true gem, ring ale wtedy nie moglaby byc recepta bo jest 6 itemow. Kwestia do przemyslenia

    Sponsored content


    Nowe combo artefaktów Empty Re: Nowe combo artefaktów

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 9:30 pm